Zobacz również

Współpraca

Uścisk ręki, współpraca

Szanowni Państwo, Drodzy Deweloperzy!

Ten serwis powstał, aby ułatwić życie kupującym. Zakup nieruchomości to ogromna zmiana w ich życiu, wielka przyjemność, ale również emocje i duży stres. Wiem, bo osobiście przeprowadzałam się już osiem razy, i nie zliczę ile razy towarzyszyłam w tych emocjach moim Klientom.

Na rynku kępińskim i ościennych działamy od ponad 10 lat. Wiemy, jak to jest być kupującym. Codziennie widzimy i słyszymy dylematy i wątpliwości kupujących. Oto niektóre z nich:

Czy nas na to stać?
Czy to nie będzie dla nas za mały metraż?
Wybrać 2 czy 3 pokoje?
Czy jeśli dzisiaj wpłacimy opłatę rezerwacyjna, czy za pół roku dostaniemy kredyt?
Czy nikt nas nie oszuka?
Jak dzieci będą się czuły po zmianie szkoły?
Czy kupić tańsze mieszkanie na czwartym piętrze czy droższe na parterze?
Czy ten zakup mi się zwróci?
Czy znajdę najemcę na to mieszkanie? Ile mi zapłaci?
Skąd będzie mi łatwiej dojechać do pracy?

Jesteśmy ludźmi i mamy swoje dylematy. Czasami ludzie potrzebują po prostu kogoś, kto im poradzi, wysłucha. My to robimy i klienci bardzo to cenią. Jesteśmy z nimi.

Chcę serdecznie zaprosić Państwa, Szanowni Deweloperzy, do współpracy z nami.

Oto korzyści dla Państwa:
Współpracujecie z partnerem z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem.
Możemy zająć się prowadzeniem sprzedaży Państwa inwestycji od A do Z, bądź w wybranym zakresie.
Kupujący Waszą nieruchomość zostaną obsłużeni pod naszych dachem w pełnym zakresie, w przyjaznych warunkach i przy dobrej kawie. Nasze biuro może być Punktem Sprzedaży Waszych mieszkań czy domów.
Kupujący będą mieli sprawdzoną zdolność kredytową, przedstawioną kompleksową ofertę kredytową (współpracujemy z 17 bankami), zaprezentujemy im nieruchomości na żywo w terenie, zostaną wyposażeni w materiały dotyczące Waszej inwestycji, policzymy im koszty notarialne.
Wytłumaczymy na czym polega kwestia umowy z i bez rachunku powierniczego. Odpowiemy na ich pytania dotyczące prospektu informacyjnego oraz wzoru umowy deweloperskiej, rezerwacyjnej, bądź przedwstępnej.
Dla Państwa, jako Deweloperów, możemy przygotować propozycje treści umów przedwstępnych czy rezerwacyjnych.
Strona www.OsiedlawKepnie.pl jest na bieżąco specjalnie pozycjonowana w Internecie, natrafia na nią większość szukających nieruchomości w naszym terenie. Tutaj jest im wygodnie, bo wszystkie inwestycje mają w zasięgu ręki i nic im nie umknie. Oszczędzają czas. Kupujący wiedzą również, że MultiHome ma tylko sprawdzone nieruchomości, aktualne oferty i tutaj jest konkretne działanie.
Strona OsiedlawKepnie jest aktualizowana na bieżąco, za pomocą specjalnie zbudowanego programu. W trakcie współpracy z Państwem będziemy wykorzystywali oczywiście wszelkie inne dostępne kanały sprzedaży w Internecie i poza nim. Szczególnie kładziemy nacisk na indywidualne rozmowy z kupującymi.
Wykorzystajcie Państwo naszą stronę również do tego, aby wypromować swoją Firmę jako przyjaznego, bezpiecznego i nowoczesnego Dewelopera.
Jeśli potrzebujecie Państwo doradztwa w zakresie rachunku powierniczego, kalkulacji w tym zakresie, doradztwa co teraz wybudować, co się sprzedaje, jakie są trendy, czego szukają kupujący, czego już nie chcą, na co stać obecnie rynek, jaka jest średnia zdolność kredytowa kupujących - mamy takie statystyki prowadzone od lat i możemy się tą wiedzą z Państwem podzielić.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Dominika Stryj