Zobacz również

O nas

Klucz, plany

W MultiHome.pl lubimy nieruchomości. Lubimy naszą pracę, dlatego angażujemy się w nią w 100%. Kupującym pomagamy znaleźć najlepszą dla nich nieruchomość, a sprzedających przeprowadzamy przez cały proces sprzedaży.

Centrum Nieruchomości i Kredytów MultiHome.pl w Kępnie to miejsce, w którym łączymy ludzi, wspieramy ich w decyzjach, które muszą podjąć i ułatwiamy im ten proces. 

Doradztwo

Doradzamy we wszelkich aspektach związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości w regionie, m.in.:
Za ile mogę sprzedać mój dom / mieszkanie / działkę?
Co zrobić aby uzyskać jak największą kwotę ze sprzedaży mojej nieruchomości?
Jak sprzedać jedną nieruchomość i jednocześnie kupić drugą? Jak to zrobić? Kiedy będzie trzeba się wyprowadzić? Kiedy będziemy mogli się wprowadzić?
Czy sprzedać działkę w całości czy ją podzielić? Czy zapłacę jakieś dodatkowe podatki?
Jak sprzedać nieruchomość z hipoteką?
Czy stać nas na zakup domu czy tylko mieszkania? Jaką mamy zdolność kredytową?
Przygotowujemy umowy łączące strony (m.in. umowy przedwstępne) oraz załatwiamy formalności związane z uzyskaniem kredytu na dom/mieszkanie.

Dział handlowy oraz doradztwo w zakresie nieruchomości

Kupno i sprzedaż nieruchomości
Szeroko rozumiane doradztwo
Pomoc w deweloperskim procesie inwestycyjnym
Wyceny i opinie o nieruchomościach
Analizy nieruchomości - potencjał nieruchomości

Dominika Stryj
Dominika Stryj
Doradca Klienta
Doświadczenie

Doświadczenie

Firma MultiHome.pl Dominika Stryj powstała w 2005 roku. Na terenie powiatu kępińskiego i powiatów ościennych (wieruszowskiego, sycowskiego, namysłowskiego i ostrzeszowskiego) działa od 2010 roku. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi oraz w doradztwie z zakresu maksymalizacji ich potencjału. Sprzedaje się raz, więc trzeba to zrobić z głową, pomysłem i odpowiednim zyskiem. Klienci często do nas wracają. Niektórzy są z nami od lat. Wielu z nich to nasi dobrzy znajomi.

Doświadczenie

Dlaczego Kępno?

Kępno jest wyjątkowym miejscem. O jego potencjale świadczą wskaźniki i statystyki, które śledzimy, gromadzimy i analizujemy od wielu lat. Wiemy, kto kupuje nieruchomości w Kępnie, ile jest w stanie za nie zapłacić i jaką średnią zdolność kredytową posiada. Wiemy też, które lokalizacje są (i jeszcze długo będą) strzałem w dziesiątkę, a które okażą się inwestycyjną pułapką. Dajemy Ci szansę skorzystania z tej wiedzy.

Doświadczenie

Nasi partnerzy

Współpracujemy z deweloperami, geodetami, biurami projektowymi, grafikami, doradcami podatkowymi, prawnikami wyspecjalizowanymi w prawie nieruchomości i z bankami. Przygotowując propozycje kredytu na dom/mieszkanie, przeszukujemy oferty 17 banków, a klient ma pewność otrzymania warunków identycznych lub nawet korzystniejszych niż w placówce bankowej. Współpracującym z nami deweloperom pomagamy sprawnie i korzystnie sprzedać domy i mieszkania, przejmując większość obowiązków związanych z obsługą transakcji.

Lubimy to, co robimy i umiemy to robić. Zapraszamy do poznania aktualnych ofert i do odwiedzenia naszego biura w Kępnie.